Skip to content
Sitedeki Yeriniz: Anasayfa
ÇOK GÜZEL BİR MEKTUP...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Çarşamba, 24 Ağustos 2011 14:39

 

 

Epeydir gündemin izin vermediği bir sohbet yapmak istiyorum müsaadelerinizle...

Her nefsin olduğu gibi bizim de tebrîke, alkışa ihtiyâcımız var elbette! Sırtımızda yük taşımıyor, ocaklarda taş kırmıyoruz elbette ama kimin elindeyse ona göre asan-kesen ve adına hukuk denen bir Demoklesin Kılıcının altında düşüncemizi, gördüklerimizi, duyduklarımızı söylemeye çalışıyoruz!

Kimine göre dünyalığımızı kazanmış, tuzu kuru adamlarız! Haksız da sayılmazlar çünkü milyon dolar-eurolarla tarnsferler yaşayan "Dolma Kalemler"den zannediyorlar bizi de! Olsun! İtirazım yok, varlıklı bilinmenin kime ne zararı olur ki ama durumumuzu bilmeden bizden istenen yardımlara "Yok!" demenin zorluğunu, tarif mümkün değil!

 
FİSKE İLE BİR TAŞ!...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Salı, 23 Ağustos 2011 17:38

              FİSKE İLE BİR TAŞ!...

Taş arıyorum kurbağalı gölete atmak için!

Epeydir eteğimde taşlar var ama günü geldiğinde, "eteğimizdeki taşlar"ı dökme zamanına, meşrû zemîne sakladığım için onlara el sürmüyorum! Atacağım taşın, ürküttüğüm kurbağaya değmesi de çok önemli!

Bu kurbağa mübârek enteresan bir mahlûk! Balıkla kurbağa larvasını, birbirinden ayırt etmek nerdeyse mümkün değil! Belli bir süre "iribaş" olarak balık zannedildikten sonra ve arka bacakları çıkar çıkmaz belli olur kurbağalığı ve hemen zıplar göletinden! İçine doğduğu, büyüdüğü göletin temiz suyu ona yaramaz! Ona kokmuş, kokuşturulmuş birikinti lazımdır!

 
30 AĞUSTOS RESEPSİYON İPTÂLİ!...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 22 Ağustos 2011 15:01

 

      30 AĞUSTOS RESEPSİYON İPTÂLİ!...

Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyül azîm! Ordu yas tutar veya orduya yas tutturulur mu?"Her kes sakız çiğner, Kürt kızı tadını çıkarır." derler ya aynen öyle!

30 Ağustos Resepsiyonları'nın iptâlini, iptâl ediliş sebebini hazmetmeğe, kendimi zorlayarak alışmaya çalışıyorum, beceremiyorum!

"Şehitler varken resepsiyonlar doğru değil"miş! Yapmayın Allah aşkına yaaa!

 
BİNMİŞİZ BİR ALÂMETE ...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 22 Ağustos 2011 01:45

BİNMİŞİZ BİR ALÂMETE ...

Son sürat bir yerlere gidiyoruz, hem de kendi imalatımız hızlı trenle!...

Makinistin ne kadar ehîl olduğunu; kalfalıktan ustalığa geçtiğini söyleyen "Demokrasi Tramvayı Vatmanı"nın "Demokratik rally pilotluğu"nu izliyoruz!

Sanki; "İyi şeyler olacak!" sözünün tezâhürü gibi bir şeylerin olduğu pompalanıyor nerdeyse "Hepimiz PeKeKe'yiz!" deme sürecindeki değişimci yandaş Dolma Kalemlerce!

 
AYIKLARIZ BU DİKENLERİ!...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 20 Ağustos 2011 12:48

AYIKLARIZ BU DİKENLERİ!...

Sevdâ eylemiştik sevgimizi. Ferhat'ça dağlar delmiştik yol etmek için birliğe-dirliğe doğru ve o yollarla buluşmuştuk bin yıldır...

Kurşunlardan esas duruş, dar ağaçlarından merâsim kıtası törenleri almıştık birlikte! Sırtımızı kahpelere nişangâh, göysümüzü körük eylemiştik Ergenekonu eritsin diye "Ocak"lara! "Yüz milyonluk Milliyetçi Türkiye" idi ikinci Ergenekon Anadolu'nun adı. Türkiye'den Turan'a varılacaktı Kur'an rehberliğinde...

Bugün gibi hatırımızda; aksakallarımız, bilgelerimiz, ülküdaşlarımızla 26 Ağustos 1971'de Malazgirt tepelerinde kavilleşmiştik binlerce kişi, Allah(c.c.)'a and içerek Başbuğ'la!...

 


Sayfa 451 / 464

AYNA

ÖZÜMDEN

ABD'den korkanlardan tiksiniyorum. ABD'ye olan milli öfkeyi yok etmeye çalışan, benim devletimden maaşlı, ABD ricalinden iğreniyorum. Onlara yaptıklarımı hayalimde de olsa anlatmaya da edebim izin vermiyor!..


Mustafa Aslan

10402670_587002614746525_8712950128820112122_n

Giriş FormuKONUK SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN
mod_vvisit_counterDÜN
mod_vvisit_counterBU HAFTA0
mod_vvisit_counterGEÇEN HAFTA
mod_vvisit_counterBU AY0
mod_vvisit_counterGEÇEN AY
mod_vvisit_counterTOPLAM33230

Şimdi, kişi sitededir.
IP Adresiniz: 3.233.220.21
Tarih: 10 -04-2020 01- 20