Skip to content
Sitedeki Yeriniz: Anasayfa
"OL!" DEYİNCE OLDURAN...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 20 Haziran 2011 11:24

   

    Rabbenâ, Sen'den medet! Ya Rabbi ben ne yapacağım?

    Hür aklımla vicdânım, başbaşa verip meşveret etti! Göz de benim, köz de benim, utanan yüz de benim! Utanan da benim, utandıran da! Kızdıran da benim, beni görüp kızan da! Ya Rabbi ben ne yapacağım?

    Göz önünde, herkesin göreceği şekilde, bize bizi tahrîp ettiriyorlar! Hem de bu tahribâtı, durdurmakla mükellef makam sahibimize yaptırıyorlar! Ben mi yanılıyorum, izinli şeytanım bana çok mu hükmetmeye başladı? Rabbenâ, medet!

 
HELAL OLSUN
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 20 Haziran 2011 11:18

                                     

     Fazla teknik biri değilim! Teknolojiden, sevdiğim kadar korkuyorum da! Çünkü bana çok yabancı eletronik kavramları, algılayamıyorum!

      Mobil telefon denilenn cep telefonumu gözaltına alınıp bırakıldığımdan beri rahat kullanamıyorum! Yeni makineyi tamirciye gösterdim, makine sağlam ama ben normal görüşme yapamıyorum demek ki şebeke(!)lerde bir hâl var! Konu bu değildi!

 
YUSUF ZİYA ARPACIK VE ...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 20 Haziran 2011 12:26

   

   

"Taş bitti, inşaat paydos!" diyeceğimi zannedenleri yanıltmazsam, ülküdaşlarımı yanıltırım! Beni niye İzmir'den aldılar? Beni niye polis nezâretinde İstanbul'a götürdüler? Bana niye, anlayamadığım için yorumlayamadığım üslûpla sorular sordular ve beni niye 15 milyonluk koca bir şehirde yalnız başıma kapı önüne koydular? Anlamadım! Anlayamadım veya anladım ama yasal iznim olmadığı için anlatamayacağım!

 
SIRA CHAD-I EKBER'E GELDİ!...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 20 Haziran 2011 11:09

                                                

   

      Artık zamanı! Karından konuşmayı bırakıp, birbirimizle anlaşmadan, eteklerimizdeki taşları dökmeden, 1965'ten beri Ülkücülerden hayatta olanlarla buluşup fikirlerini alıp eksikleri tamamlamaya soyunmanın zamanı geldi!

     Ülkücüler, Türk Milliyetçileri, MHP'nin aslî sahipleri Bozkurtlar, "Aslını inkâr eden harâmzâdedir" ve "Kişi, kavmini sevmekle kınanamaz." hâdisleriyle Türk Milletine sevdâlananlar!

 
SEBEPLER VE SONUÇLAR
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 20 Haziran 2011 11:02

                                        

     Gönlümün sılâsı, aklımın sevdâsı, zevkimin hülyâsı, sevdâmın belâsı, ülkümün kalâsı MHP'me ve Ülküdaşlarıma selâm ile...

     "Taş bitti, inşaat paydos!" zanneden ürkekler, ikindi güneşini arkasına almışların gölge boyundan korkanlar, dedikodudan başka mahâretleri olmayan gevezeler, hülâsa ağzı olanlar konuşacaklar! Bari biz de; zamanında, zemîninde ve kaş yapayım derken göz çıkaracak olan art niyetliler ve acemiler daha fazla tahribat yapamadan, sözümüzü söyleyelim.

 


Sayfa 473 / 473

AYNA

ÖZÜMDEN

Dönenlerle, değişenlerle yola çıkanlar bilmelidirlerki çevrelerindeki kalabalığın tamamı, dönmeğe ve gelişmeye çok müsait mazlum-cesurlardır!...

Millet olarak şunu kesinlikle bilmek durumundayız; Allah korusun kaybedersek te, kazanırsak ta duruşumuzdan kaynaklı olacaktır...

Korkana saldırılır... Ama cesur ve vakur durandan sadece korkulur!...

Yüzlerce yıl çocuklarını; "Sus! Türkler geliyor!" diye susturanlardan ancak mazlum-cesurlar korkarlar ve onların korkuları yüzünden de yüzyılların korkakları, bize saldırmaktan geri kalmazlar...


Mustafa Aslan

10402670_587002614746525_8712950128820112122_n

Giriş FormuKONUK SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN
mod_vvisit_counterDÜN
mod_vvisit_counterBU HAFTA0
mod_vvisit_counterGEÇEN HAFTA
mod_vvisit_counterBU AY0
mod_vvisit_counterGEÇEN AY
mod_vvisit_counterTOPLAM33230

Şimdi, kişi sitededir.
IP Adresiniz: 3.235.25.27
Tarih: 01 -02-2023 21- 03