Skip to content
Sitedeki Yeriniz: Anasayfa GÜNCEL MAKALE PARTİLİ CUMHURBAŞKANINA VİCDANÎ SESLENİŞ...
PARTİLİ CUMHURBAŞKANINA VİCDANÎ SESLENİŞ...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazar, 07 Nisan 2019 18:47

Türk Milleti!
İstanbul'da ısrarla oylar yeniden saydırılırken aynı zamanda İstanbul'dan İkinci Fatihi Muhteşem Türk Atatürk'ün adı da silindi!
Atatürk Hava Limanı artık yok!
14 Ağustos 2001 tarihinden beri Türkiye siyaset sahnesinde başrolde görülmeğe başlanan AKP ve Recep Tayyip Erdoğan suretlerinden bazılarını paylaşmaya çalışacağım:


2002 seçimlerinde, bütün Türkiye'de; "İnadına Tayyip!" sloganıyla algısı oluşturulan bir AKP ve Genel Başkanı.
2002 seçimlerinin galibi olan ama Genel Başkanı Milletvekili olmadığı için ABDullah Güle hükumet kurma yetkisi verildiğinde; Bülent Arınç'ın ağlayarak, ABDullah Gül'ün gülümseyerek alkışladığı bir AKP ve Genel başkanı..
Sağın ve solun "Debisi düşük DB'lerinde Siirtten milletvekili edilen sonra Başbakan, sonra Cumhurbaşkanı, sonra Başkan edilen AKP ve Genel Başkanı...
Kendi söylemleriyle akıllara kazılan tarifleriyle gençliğinde ayakkabısı delik delikanlı Recep Tayyip Erdoğan.
Erbakan Hoca'dan maaş alarak İstanbul İl Başkanlığı yapan yoksul Recep Tayyip Erdoğan..
"Bir gün Recep Tayyipin zengin olduğunu duyarsanız bilin ki haram yemiştir." derken mal varlığı olarak alyansını gösteren Recep Tayyip Erdoğan..
17-25 Aralık sürecinde oğlu Bilal tarafından bir mesai günü pikaplarla taşınmasına rağmen biriken paraların hâlâ sıfırlanamadığını sorgularaka kızan Recep Tayyip Erdoğan..
Başbakanken; bakanları kulağından tutup kapının önüne koyan, Cumhurbaşkanıyken Başbakanların görevine son verebilen bir Recep Tayyip Erdoğan..
Girdiği bütün seçimleri kazanan; kazandıkça şımaran, şımardıkça kazanmak için çılgınca saldırganlaşan Recep Tayyip Erdoğan...
Bu fotoğraflar ve benzer daha nice pozlarla siyaset tarihimize düşen ve malesef, siyaset tarihimizi lekeleyen daha nice fotoğraflar var biliyoruz..
Bu fotoğraflardan da cesaret alarak; 7 gündür sayımı tamamlanamayan İstanbul Seçimleri ile ilgili Sayın Partili Cumhurbaşkanına seslenmek istiyorum çünkü artık sabrım, bütün millet gibi su kesti!
Sayın Partili Cumhurbaşkanı!
Artık kaybettiğinizi kabul etmek durumundasınız ve bu seçimi bizzat siz kaybettiniz!
İstanbul aşkımdır diyen de, İstanbul'a ihanet ettik bunda benim de payım vardır diyen de sizsiniz!
Ekremİmamoğlu; İstanbul ve Türkiye'den aldığı destekle İstanbulda sizi yendi, kabul etmek inanın sizin menfaatinizedir.
AKP Teşkilatlarına, tabanına ve millete biraz daha dikkatle kulak verirseniz veya size iletilen haberleri biraz daha ciddiye alırsanız; özellikle son üç gündür size en fazla küfredenlerin AKP'liler olduğunu -Vallahi- zorlanmadan fark edersiniz.
İstanbul Büyükşehir belediyesi'nin bademciliğin meşrulaştırıldığı vakıflara yaptığı yardımlar artık saklanamıyor.
On binlerce kişinin hiç belediyelere uğramadan kartla maaş aldıkları da her geçen gün belgeleriyle etrafa yayılıyor.
Belli bir limitten sonraki belediye ihalelerinin sizin onayınıza devredilmesiyle Kemal Unakıtan'dan sonra "Babalar gibi satmaya" sizin hazırlandığınız artık o kadar açık ki!
Sayın Partili Cumhurbaşkanı;
Aktif yazı hayatımda sizi defalarca uyarmaya gayret etmiştim. Yine aynı samimi düşüncelerle uyarılarıma devam etmek istiyorum.
Defalarca arz ettiğim gibi şahsınız ve aile efradınız zerre kadar umurumda değilsiniz. Yaptıklarınızın hesabını bir gün mutlaka vermelisiniz. Belki bu dünya hesabından kaçmayı başarabilseniz de Mahşer Günü hesabını, en iyi siz bilmelisiniz.
Nedamet yani pişmanlık tevbenin ilk aşaması değil midir? Önce pişmanlık, sonra muhataplarından özür ve helallik dilemek ve sonra Tevbe Müjdesine sığınmak hakkına hâlâ sahipsiniz.
Bir an önce kaybettiğinizi kabul edin.
Tek başına çıktığınız balkonun  bahçesine toplayabildiğiniz kadar kalabalık toplatın ve özür dileyin ve helallik dileyin.
Muhteşem Türk Atatürk Türkiyesi'nin adaletiner güvenerek sığının, korkmayın.
Bu Yöneticiler, Hukukun hakkına inandıkları için adil olacaklardır. Hak ettiğinizden fazlasını görmez, zulme tabi olmazsınız, korkmayın.
Yarından itibaren 19 yıllık AKP de dahil 25 yıllık İ. Melih Gökçek yönetiminin nasıl talanlar yaptığı da açıklanmaya başlayacaktır. Biz millet olarak hâlâ Bülent Arınç'ın açıklayacağını bildirip susturulduğu yüz maddelik talanları bakliyoruz, bekleyeceğiz de..
Bülent Arınç ve sizden aldığı talimatla usulsüzlükler yapmışların da artık susmayacaklarını biliyoruz.
Malesef su alan gemi AKP Gemisi değil; daha 100 yaşına 4 yıl kalan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ilk defa böyle ciddi bir beka sorunuyla karşı-karşıya ve bizi endişelendiren de bu..
Kendinizi daha fazla risk etmeyin!
İnanın asıl sizin kılavuzlarınız sizi yanlışa götürüyorlar ve yarın siz sıkıştığınızda "Alayı" sizin aleyhinizde olacaklar...
Bizim mİllî Vicdanımız Devletin Bekası, Milletin istikbali adına hâlâ buna razı değil.
Arz edebildim mi?
Bilmem anlatabildim mi?
Gazeteciliğimden-muharrirliğimden başka hiç bir özelliğim ve hiç bir dokunulmazlığım da yok ama bugün sussrsam vicdanım beni yaşadığım müddetçe affetmez.
3.500 yıılk tarihinde her yüz yılda bir tökezleyen ama aynı yerden fırlayarak ayağa kalkmayı başaran Kadim Türk Milletinin; 20. yy. sonrası tökezleme süreci de sayenizdeoldu.
Tarih bunu kaydetti şimdi yeniden yükselişe geçirecek Millet Evlatlarını kaydetmeyi berkliyor.
Bu yolu açmak ta sizin tarihî ve vicdanî göreviniz.
İstanbul'un Şehr-Emîninin mazbatasını verdirerek göreve başlamasını sağlayın.
Tarih sizi yazarken bu doğrunuzu da yazsın..

Not: Paylaştığım Bozkurt Deseni, acizane kendi çizimimdir..
TANRI TÜRK'ER YÂR OLSUN.
DÜNYA DURDUKÇA TÜRK DURSUN.
VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
Selâm, sevgi, duâ..
Mustafa ASLAN

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ÖZÜMDEN

ABD'den korkanlardan tiksiniyorum. ABD'ye olan milli öfkeyi yok etmeye çalışan, benim devletimden maaşlı, ABD ricalinden iğreniyorum. Onlara yaptıklarımı hayalimde de olsa anlatmaya da edebim izin vermiyor!..


Mustafa Aslan

10402670_587002614746525_8712950128820112122_n

Giriş FormuKONUK SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN
mod_vvisit_counterDÜN
mod_vvisit_counterBU HAFTA0
mod_vvisit_counterGEÇEN HAFTA
mod_vvisit_counterBU AY0
mod_vvisit_counterGEÇEN AY
mod_vvisit_counterTOPLAM33230

Şimdi, kişi sitededir.
IP Adresiniz: 18.208.159.25
Tarih: 20 -10-2019 08- 53