Skip to content
Sitedeki Yeriniz: Anasayfa GÜNCEL MAKALE ÇUKURDAN CIZIRDAYAN FARELER!
ÇUKURDAN CIZIRDAYAN FARELER!
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Pazar, 30 Haziran 2019 13:11

Bir şey söylemiş olmak için çok konuşulan bir mevzu, kavram, meta hakkında hiç söylenmemiş şekilde bir şey söylemek gerek galiba değil mi?
- Kirli beyaz!
- Ortak akıl!
- Akıl tutulması!
- Dip dalgası!
- Ayıp...
Bu kavramlar, birilerinin hiç söylenmemiş şekilde söylenmesiyle akıllarda, dimağlarda yerini almadı mı?
Meselâ nedir bu "Kirli Beyaz"?
Beyaz ama kirli, kirli ama beyaz! Beyazı sevene de yarar, sevmeyene de!
Veya nedir bu "Ortak akıl"? Gerektiği yerde ve zamanda düşüncemi aklıma estiğince söyleyemeyeceksem, aklımın fikrimin hürriyeti nerede?
Nedir şu "Akıl tutulması"? somut bir şey değil ki aklı tutalım ama akıl tutulması var mı var; ay tutulması gibi, güneş tutulması gibi!
"Dip Dalgası"nı rahmetli Atilla İlhan'la eş zamanlı kullanmışız. Kişisel arşivimde 2000 yılında dip dalgası dediğim yazılarım var.
Ve Ayıp!
Eğer varsa ki var, mahalle baskısının en güçlü yaptırım argümanı.
Çocukluğumdan beri bilirim ayıp'ı ama ne olduğunu, bir-kaç yıl önce Samsun'da Sevgili Cengiz bey Kardeşimden; "Biz ayıptan günaha zaman bulamadık!" yorumunu duyuncaya kadar pek anlayamamışmışım!
Ayıptan hareketle bir şey söylemeye çalışacağım:
Her ne kadar MHP'li olmasam da, benim Türkeşçiliğimi ve ülkücülüğümü inkârım ne kadar inandırıcı olursa, Hüseyin Gülerce'nin Fetullahçılığını inkârı da aynı inandırıcılıkta olmalı değil mi?
İ. Melih Gökçek'in Beyaz TV'sinde "Ortak Akıl" adıyla yayımlanan bir programı, kendime psikopatça işkence ederek sonuna kadar izledim!
Bu Çukur diyor ki; "İstanbul kaybetti ama Türkiye kazandı.."
Bre meczup diyesim geldi, -meczuptan hâşâ- meczup günahtan ari, sorgu-sualden muaf. Bre esfel-i safilîn; "İstiklal Harbini keşke yunanlar kazansaydı." diyen esfelle aynı mihrakın adamları değil misiniz? Size göre Türkiye'nin kurtuluşu, Atatürk Cumhuriyetinden kurtulmak değil midir? "Azgın Azınlık"ın vuvuzelalığını yaptığınız, belli olmuyor mu zannediyorsunuz?
Fetullah'ın RTE ve kurmaylarının katılımlarıyla ve şatafatlı açılışlarıyla hizmete soktuğu bir bankada hesabı olanlar "FETÖ"cülükten yargılanırken, sizin elinizi kolunuzu sallayarak, hatta ekranda boy gösterisi yaparak hâlâ işinize devam ettiğinizi bir gün Recep Tayyip Erdoğan'ın anlayacağından korkmuyor musunuz?
Sayın Cumhurbaşkanının dikkatini çektiğiniz anda başınıza gelecekleri tahmin edebiliyor ve sabırsızlıkla bekliyorum.
Bu kadim ve Aziz Türk Milletine çok hakaret ettiniz, mutlaka cezasını çekeceksiniz ve sizin cezanızı; "Her türlü milliyetçiliği ayakları altına.." aldırdığınız bir anti-milliyetçi verecek, bu da işin daha hoş bir tarafı.
Biz bunu;
"Eğer Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerleriyle savması olmasaydı, elbette yeryüzü alt-üst olurdu."(Bakara-251) İlâhi buyruğundan biliyor ve buna iman ediyoruz. Beşerî yargıdan belki kaçabilirsiniz ama İlahi Yargı'dan kaçmanın imkânsız olduğunu eminiz ki siz de biliyorsunuz!
Nice taç-taht sahiplerini yerle yeksan görerek yaşayan biz, elbette sizin de helâkinizi göreceğiz. Çünkü Resulullah(s.s.s.); "Kınadıklarınızı harfiyen yaşamadan ölmezsiniz." buyurmuş. Bunu da biliyor ve iman ediyoruz.
Çok sevmediğimi, fakîri tanıyanlar bilirler ama Necip Fazıl'ın; "Alçaklık ta bir zaviyedir, bunlar ancak çukurdur." tarifini yaparken sizden bahsetmiştir eminim artık.
Ya Hu! Susun bari!
Madem susmuyorlar; FETÖ ile ecımasızca mücadele ettiğini söyleyen Sayın Cumhurbaşkanı, bu mürtedleri duyun Allah aşkına! Siz İmamoğlunu iki kere tebrik ederek kazandığını söylerken bu çukur; "İstanbul kaybetti." diyor! Sizden çok biliyor galiba!
Devlet ve milletin bekası adına bu da bizim ihbarımız olsun ve ihbarımızı duyarak kale alın lütfen!
Bu köstebekler yeniden yer-altına çekildiler ve sıçan gibi de seri üreyecekler! Yuvalarına fare zehri attırarak itlaf ettirin lütfen!
"OLAMAZ TÜRK'E BAŞ TÜRK'ÜM DEMEYEN" Vesselâm...
Selâm, sevgi, duâ...
Mustafa ASLAN

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ÖZÜMDEN

Dönenlerle, değişenlerle yola çıkanlar bilmelidirlerki çevrelerindeki kalabalığın tamamı, dönmeğe ve gelişmeye çok müsait mazlum-cesurlardır!...

Millet olarak şunu kesinlikle bilmek durumundayız; Allah korusun kaybedersek te, kazanırsak ta duruşumuzdan kaynaklı olacaktır...

Korkana saldırılır... Ama cesur ve vakur durandan sadece korkulur!...

Yüzlerce yıl çocuklarını; "Sus! Türkler geliyor!" diye susturanlardan ancak mazlum-cesurlar korkarlar ve onların korkuları yüzünden de yüzyılların korkakları, bize saldırmaktan geri kalmazlar...


Mustafa Aslan

10402670_587002614746525_8712950128820112122_n

Giriş FormuKONUK SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN
mod_vvisit_counterDÜN
mod_vvisit_counterBU HAFTA0
mod_vvisit_counterGEÇEN HAFTA
mod_vvisit_counterBU AY0
mod_vvisit_counterGEÇEN AY
mod_vvisit_counterTOPLAM33230

Şimdi, kişi sitededir.
IP Adresiniz: 18.208.159.25
Tarih: 20 -10-2019 08- 55