Skip to content
Sitedeki Yeriniz: Anasayfa GÜNCEL MAKALE HADDİ AŞMAMAK. ...
HADDİ AŞMAMAK. ...
MUSTAFA ASLAN tarafından yazıldı.   
Salı, 25 Ağustos 2020 17:15

Türkiye cumhuriyeti Devleti’nin Ak Deniz ve Karadenizde araştırmalar yapması, bu araştırmaların engellenme çalışmalarına direnmesi elbette takdir edilecek hareketlerdir.

Karadeniz’de keşfedilen doğal-gaz kaynağıelbette ülkemiz,milletimiz ve devletimiz için müjdedir ama bu başarılar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin dünya nezdindeki başarılarını inkârı gerektirmez!

Yıllardır “Muhteşem Türk” diye sıfatlandırdığım Atatürk’ün, Genç Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni Dünya Milletler cemiyeti’ne -Cemiyet-i Akvam- 24 saatte yönetmeliklerinde değişiklik yaptırarak davet ettiren dehasını da inkâr etmek, kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi şahsım olarak nankörlük olarak adlandırılır!

İsteyen her kes, google’a sorarak bu müthiş atağın hikâyesini görebilir.

Kısaca özetleyebilirim: Başbakan, Atatürk’e Cemiyet-i Akvam’a girmekiçin müracaat etmemiz gerektiğini söyler. Atatürk, galip bir devlet olarak müracaat etmeyiz ama davet edilirsek düşünürüz diye cevaplar. Başbakan Cemiyet-i Akvam’a Atatürk’ÜN İRADESİNİ BİLDİRİR VE Cemiyet-i Akvam acilen toplanarak bir tüzük değişikliğine gider ve Türkiye’yi davet ederler. Böylece Türkiye, Birleşmiş Milletlerin başlangıcı olan Dünya Milletler Teşkilatı’na, Cemiyet-i Akvam’a üye yazılır.

Devlet kurmayı başaran irade ile kurulu Devleti başarıyla yöneten irade arasında dağlarla ovalar kadar, deryalarla dereler kadar fark vardır.

Bunu inkâr da şahsımca nankörlük olarak addedilir.

Sonraki yıllarda yanlış ve teslimiyetçi politikalar ve politikacılar tarafından Marşal Yardımlarıyla başlayan, iç ve dış politikalarımızda BM’e tabi davranışlar da maalesef gerçeklerimizdir ama bu teslimiyetçi politikacıların da AKP’nin sahiplendiği ve kendilerini onların mirasçıları olarak açıkladıkları DP, AP ve ANAP olduğunu da inkâr mümkün değildir!

Şimdi başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak kaydıyla AKP kurmaylarının tamamına; yapılan doğruların karşısına zorla muhalif icat etmeyin diye dostane bir uyarı yapmak durumundayım!

Sporda Turan Kupası, Azerbaycan’la birlikte yapılan Turaz Tatbikatı, Türk Milletini ziyadesiyle heyecanlandıran olgulardır. Bunların savsatılmasına izin vermeyin!

Benim gibi katı bir AKP muhalifinin bile doğrularınızı alkışlamasından pişmanlık duymasına vesile olmayın!

Bırakın doğrularınızı milli heyecanla alkışlamaya devam edeyim.

Ben alkışlasam veya alkışlamasam ne mi olur?

Arz edeyim; bütün korkaların sustuğu bir ortamda ben Türkçe seslenir nara atarım ve kaş yapayım derken göz çıkaranları millete ifşa ederim. Bedeli de her ne olursa olsun ödemekten imtina etmem!

Talihimiz dönmüş, tarih ters-yüz edilmişken bu başarıların ziyan edilmesine razı olmayacağımız gibi gücümüzün yettiğince engel olmaya da çalışırız!

Bize, isteyen istediği sıfatı yakıştırabilir ama ben açıkça söylemeliyim ki biz Yaniden Kuvay-ı Milliye diyen kuvva-y-ı Seyyareleriz.

Her birimiz, tek kişilik ordularız. Belki öldürülebiliriz ama asla yenilmeyiz!

Arz edebildim mi?

Yandaş ekranlarda AKP prpogandası yapayım, Erdoğan’a yalakalık yapayım derken Milletin Kahramanlarıyla uğraşılmasına AKP kurmaylarının izin vermemesi gerek!

Milletin bu moral düzeltilmiş halinde yeniden gerilmesine sebep olmamak gerek!

Milletin gerginliği, en fazla işktidarı yorar!

Gerilen millet, ilk fırsatta iktidarı sorgular!

Millet sorgulayınca da sandığa gömer,milli hafıza çöplüğüne atar. Yakın geçmişimizde bunu yaşadık ki o yaşanmışlıktan da AK doğdu, hatırlatırım!

“OLAMAZ TÜRK’E BAŞ TÜRK’ÜMDEMEYEN” Vesselâm.

Selâm, sevgi, duâ..

 

Musrafa ASLAN

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

ÖZÜMDEN

Her kabadayı ülkücü değildir ama her ülkücü imanının gereği kanının hükmü ve Allah korkusunun verdiği korkusuzlukla kabadayıdır. Özetle; her insan-ı kâmil ülkücüdür, her ülkücü, insan-ı kâmil adayıdır. Hace Ahmet Yesevî, Yunus Emre, Hacı Bayram-ı Veli, Hacı Bektâş-ı Veli, Hallac-ı Mansûr, Seyyit Nesîmi, Fuzûli, Mevlâna, Atatürk, Türkeş, birer ülkücüdür ve her ülkücü bu velîliklere heveslidir! Tarz, tavır budur, hedef bellidir; Allah'ın izniyle netîce de bellidir vesselâm...


Mustafa Aslan

10402670_587002614746525_8712950128820112122_n

Giriş FormuKONUK SAYISI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBUGÜN
mod_vvisit_counterDÜN
mod_vvisit_counterBU HAFTA0
mod_vvisit_counterGEÇEN HAFTA
mod_vvisit_counterBU AY0
mod_vvisit_counterGEÇEN AY
mod_vvisit_counterTOPLAM33230

Şimdi, kişi sitededir.
IP Adresiniz: 3.235.25.27
Tarih: 01 -02-2023 20- 59